Nejnovější příspěvky

Populární příspěvky

 
Seřazeno podle:
 • Kyanit
  Kyanit
  2803 zobrazení

  Pojmenování kamene má počátek z řeckého kýanos čili modrý, název se tak odráží od barvy minerálu. Původ a vznik doprovází tři varianty.

  Přečíst
 • Agni manitite
  Agni manitite
  2783 zobrazení

  Úžasný lávový kámen pocházející z Jávy je jako kousek samotné sopky na vašem krku či ruce. Tento velmi jedinečný šperk působí velmi elegantně a osobitě.

  Přečíst
 • Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu
  Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu
  2774 zobrazení

  Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu, zároveň se tedy jedná o znamení poslední. Spojeny jsou se souhvězdím Ryb. Jací jsou lidé narození v tomto znamení?

  Přečíst
 • Hermes
  Hermes
  2773 zobrazení

  Hermés je starobylý řecký bůh pastvin. A také jedna z legendárních módních značek. Čím je zajímavá a kterými důležitými milníky si během své historie prošla?

  Přečíst
 • Morganit
  Morganit
  2772 zobrazení

  Láskou nabitý a krásně vypadající růžový smaragd neboli také morganit, si jistě získá srdce nejedné ženy. Morganit je totiž kamenem takzvané božské lásky. Tento vzácný polodrahokam se nachází pouze na Madagaskaru, v Africe, Thajsku, Brazílii a také ve Spojených státech amerických. Jeho krásně růžová barva, která je skutečně dechberoucí, vyrazí dech nejedné ženě.

  Přečíst
 • Astrologie je odvětvím s již pradávnou tradicí
  Astrologie je odvětvím s již pradávnou tradicí
  2754 zobrazení

  Astrologie je odvětvím s již pradávnou tradicí. Jak se historicky vyvíjela a co zajímavého nám může nabídnout dnes?

  Přečíst
 • Lapač snů je zajímavý prvek, který chrání před zlými sny
  Lapač snů je zajímavý prvek, který chrání před zlými sny
  2725 zobrazení

  Lapač snů je zajímavý prvek, který se objevuje i v soudobých prodejnách s dekorativními předměty. Kde se ale vzal a co znamená?

  Přečíst
 • Bershka
  Bershka
  2713 zobrazení

  Módní řetězec Bershka našel četné zákazníky také v tuzemsku. Co vlastně stojí za jeho oblibou a jaká byla cesta této značky na výsluní?

  Přečíst
 • Jaspis
  Jaspis
  2710 zobrazení

  Slyšeli jste už o jaspisu? O magickém drahokamu s četnými účinky na lidské zdraví, kterému se přezdívá "matka všech kamenů"? Jedná se o vskutku zajímavý nerost, který je oblíbený nejen pro svou moc, ale také pro svůj naprosto unikátní vzhled. Šperky pozvedne na vyšší úroveň. Tak co, láká vás také síla jaspisu? Čtěte dál a tomto drahokamu se dozvíte mnohem víc!

  Přečíst
 • Azurit
  Azurit
  2708 zobrazení

  Šperky s azuritem ženy milují zejména díky pronikavě modré barvě, která je velmi uhrančivá a v ženách vzbuzuje velmi silné pocity štěstí. Aby také ne, když se azurit ve šperkařském průmyslu používá již od nepaměti.

  Přečíst
 • Bvlgari
  Bvlgari
  2696 zobrazení

  Pokud toužíte po okouzlujících špercích vytvořené dynamickými technikami, žádná značka nevystihuje toto spojení lépe než Bvlgari. 

  Přečíst
 • Karl Lagerfeld
  Karl Lagerfeld
  2678 zobrazení

  Kdo o tomto muži nikdy neslyšel, nejspíš žil v posledních letech mimo tuto planetu. Karl Lagerfeld, muž s ikonických signifikantním vzhledem, jehož genialita obohatila módní průmysl.

  Přečíst
Showing 97 to 108 of 378 (32 Pages)