Kategorie blogu

Nejnovější příspěvky

Populární příspěvky

 
Seřazeno podle:
 • Bahrajn: Perla arabského světa
  Bahrajn: Perla arabského světa
  35 zobrazení

  Bahrajn je ostrovní stát v Perském zálivu, známý svou bohatou historií, moderní ekonomikou a kulturním bohatstvím. Tento malý, ale vlivný národ nabízí fascinující kombinaci starověkých památek a moderních měst.

  Přečíst
 • Komory: Perla indického oceánu
  Komory: Perla indického oceánu
  34 zobrazení

  Komory jsou ostrovní stát v Indickém oceánu, známý svými úchvatnými plážemi, bohatou kulturou a biodiverzitou. Nachází se mezi Mozambikem a Madagaskarem a tvoří ho tři hlavní ostrovy.

  Přečíst
 • Jordánsko: Brána do starověkého světa a moderní pohostinnosti
  Jordánsko: Brána do starověkého světa a moderní pohostinnosti
  34 zobrazení

  Jordánsko je fascinující země na Blízkém východě známá svou bohatou historií, kulturním dědictvím a úchvatnými přírodními scenériemi. Je domovem historických památek, jako je Petra a Mrtvé moře.

  Přečíst
 • Irák: Země starověkých civilizací a bohaté historie
  Irák: Země starověkých civilizací a bohaté historie
  34 zobrazení

  Irák je země v jihozápadní Asii s bohatým kulturním dědictvím a dlouhou historií, která sahá až do starověkých civilizací Mezopotámie. Leží mezi řekami Eufrat a Tigris.

  Přečíst
 • Grenada: Perla Karibiku
  Grenada: Perla Karibiku
  34 zobrazení

  Grenada je karibský ostrov známý svými krásnými plážemi, bohatou kulturou a historickými památkami. Tento tropický ráj nabízí návštěvníkům mnoho zážitků a příležitostí k objevování.

  Přečíst
 • Kiribati: Země prvního východu slunce
  Kiribati: Země prvního východu slunce
  33 zobrazení

  Kiribati je ostrovní stát v centrálním Tichém oceánu, známý svými nádhernými plážemi, bohatou kulturou a jako místo, kde začíná nový den. Nachází se na východě od Mezinárodní datové hranice.

  Přečíst
 • Gambie: Malá země s velkým srdcem
  Gambie: Malá země s velkým srdcem
  33 zobrazení

  Gambie je nejmenší zemí pevninské Afriky, známá svou bohatou kulturou, krásnými plážemi a přátelskými obyvateli. Leží podél řeky Gambie a je obklopena Senegalem.

  Přečíst
 • Bahamy: Ráj na zemi
  Bahamy: Ráj na zemi
  33 zobrazení

  Bahamy jsou souostrovím v Atlantském oceánu, známým pro své krásné pláže, korálové útesy a luxusní letoviska. Nacházejí se jihovýchodně od Floridy a severovýchodně od Kuby.

  Přečíst
 • Kosovo: Země nových začátků
  Kosovo: Země nových začátků
  32 zobrazení

  Kosovo je mladý stát na Balkánském poloostrově, známý svou bohatou historií, kulturní rozmanitostí a politickými výzvami. Nachází se na jihovýchodě Evropy a usiluje o mezinárodní uznání.

  Přečíst
 • Kambodža: Země chrámů a historie
  Kambodža: Země chrámů a historie
  32 zobrazení

  Kambodža je jihovýchodní asijská země známá svou bohatou kulturou, historickými památkami a nádhernými chrámy. Nachází se na poloostrově Indočína a hraničí s Thajskem, Laosem a Vietnamem.

  Přečíst
 • Jamajka: Karibský ráj plný života
  Jamajka: Karibský ráj plný života
  32 zobrazení

  Jamajka je ostrovní stát v Karibiku známý svými krásnými plážemi, bohatou kulturou a reggae hudbou. Nachází se jižně od Kuby a je třetím největším ostrovem v Karibiku.

  Přečíst
 • Izrael: Země historie a inovací
  Izrael: Země historie a inovací
  32 zobrazení

  Izrael je země na Blízkém východě známá svou bohatou historií, kulturním dědictvím a technologickými inovacemi. Nachází se na křižovatce Afriky, Asie a Evropy.

  Přečíst
Showing 865 to 876 of 979 (82 Pages)