Kategorie blogu

Nejnovější příspěvky

Publikováno v :"2022 - Březen"

 
Seřazeno podle:
 • Karl Lagerfeld
  Karl Lagerfeld
  3559 zobrazení

  Kdo o tomto muži nikdy neslyšel, nejspíš žil v posledních letech mimo tuto planetu. Karl Lagerfeld, muž s ikonických signifikantním vzhledem, jehož genialita obohatila módní průmysl.

  Přečíst
 • Magnezit
  Magnezit
  3986 zobrazení

  Bílý kámen s mramorováním s léčivými vlastnostmi zahání stres a přináší radost. Je to kámen, který vypadá dobře na ruce, jako náramek či přívěšek. Hodí se také v kombinaci s jinými kameny.

  Přečíst
 • Obsidián
  Obsidián
  3493 zobrazení

  Lesklé vulkanické sklo obsidián má nejen mnoho zajímavých podob, ale i dlouhou a bohatou historii. Od rozmanitých tvarů a škály barev až po chemické složení, které umožňuje vystopovat původ obsidiánu až k sopce, kde vznikl, a bohatství artefaktů, které lidé vyráběli po desítky tisíc let. 

  Přečíst
 • Azurit
  Azurit
  3669 zobrazení

  Šperky s azuritem ženy milují zejména díky pronikavě modré barvě, která je velmi uhrančivá a v ženách vzbuzuje velmi silné pocity štěstí. Aby také ne, když se azurit ve šperkařském průmyslu používá již od nepaměti.

  Přečíst
 • Brucit
  Brucit
  3663 zobrazení

  Zářivě žlutý brucit je zajímavý kámen, který vypadá dobře ve špercích jak broušený, tak také nebroušený. Má hezký tvar, barvy i strukturu a harmonizuje čakru Solar - Plexus. Vyznačuje se léčivými účinky především na hlavu a nervovou soustavu.

  Přečíst
 • Agni manitite
  Agni manitite
  3754 zobrazení

  Úžasný lávový kámen pocházející z Jávy je jako kousek samotné sopky na vašem krku či ruce. Tento velmi jedinečný šperk působí velmi elegantně a osobitě.

  Přečíst
 • Záhněda
  Záhněda
  3411 zobrazení

  Když se řekne záhněda, tak vám na mysli vytane neurčitý předmět, který má určitě hnědou barvu.

  Přečíst
 • Amolit je velice vzácný a podle průzkumů má původ v Kanadě.
  Amolit je velice vzácný a podle průzkumů má původ v Kanadě.
  4170 zobrazení

  Pro šperkařství znamená amolit tenký duhový lasturový aragonit, což je uhličitan vápenatý, který se nachází ve dvou druzích vymřelých fosiliích – amonitu.

  Přečíst
 • Bismut
  Bismut
  4128 zobrazení

  Bismut je poměrně pozoruhodný prvek, který má za sebou zajímavou historii. Doprovázely ji také některé omyly. Pro vás však jeho nošení zcela jistě omylem nebude, naopak.

  Přečíst
Zobrazuje se 1 až 9 z 9 (1 stránek)
Slider Offer Banner

Kategorie blogu

Nejnovější příspěvky